Menü Aç

Tekkeköy Öğretmenevi Hakkında

Tekkeköy Öğretmenevi, SAMSUN ili 19 Mayıs mah.Teyfik Öztürk Cad. Tekkeköy/SAMSUN adresinde yer alan 5 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Tekkeköy Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tekkeköy Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Şehir merkezine 13 km, hava alanına 19 km uzaklıkta olup, ulaşım oldukça rahattır. Otel bölümümüz 4 oda, 1 double oda ile 13 yatak kapasitelidir. Ayrıca ihtiyaç halinde seyyar 2 yatak konularak 15 misafir ağırlanabilmektedir. Odalarımızda 24 saat sıcak su,televizyon,her odada uydu sistemi ve sınırsız kablosuz internet mevcuttur.

Lokal bölümümüz 80 kişi kapasiteli olup, klimalı, parke döşemeli, nezih ve ferah bir ortamda öğretmenlerin tanışması, dinlenmesi, basın ve yayınları takip etmeleri ve eğlenmeleri amacıyla kullanılmaktadır.Sıcak, soğuk içecekler ve aparatif yiyecek çeşitlerimiz uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bilardo ve masa tenisi bölümünde misafirlerimiz dostlarıyla keyifli maçlar yapmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 256 05 10

0 (362) 256 05 10

19 Mayıs mah.Teyfik Öztürk Cad. Tekkeköy/SAMSUN

Tekkeköy Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 14.04 TL 15.55 TL 21.06 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 21.06 TL 23.32 TL 31.59 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 28.08 TL 35.10 TL 52.12 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.