Menü Aç

Terme Öğretmenevi Hakkında

Terme Öğretmenevi, SAMSUN ili Fenk mah.Çarşamba Cad.Özel idare 2 nolu iş hanı TERME/SAMSUN adresinde yer alan 8 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Terme Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Terme Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Şehir merkezinde olup şehirler arası oto terminaline 2-3 km uzaklıktadır.Şehir merkezinde olan öğretmen evimiz Terme belediye binasına ve Hükümet konağına çok yakındır.Öğretmen evimiz Çarşamba caddesin de ve yol kenarındadır. Terme Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 1-Lokal(iki adet oyun salonu 2-Çok amaçlı salon 3-okuma salonu 4-8 müstakil odalı ve 22 yataklı misafir hane ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 876 11 45 0 (362) 876 24 11

-

Fenk mah.Çarşamba Cad.Özel idare 2 nolu iş hanı TERME/SAMSUN

Terme Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 90 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.