Menü Aç

Tire Öğretmenevi Hakkında

Tire Öğretmenevi, İZMİR ili Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 Tire/İZMİR adresinde yer alan 8 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Tire Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tire Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde, şehirle rarası otobüs terminaline 80 km, havaalanına 75 km uzaklıkta olup, göl manzarası ile hizmet vermektedir. Tire Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 8 oda 20 yatak kapasiteli konaklama, 125 kişilik tabldot öğle yemeği, 125 kişilik açık büfe kahvaltı salonu, 400 kişilik yazlık düğün salonu, 100 kişilik oyun salonu çok amaçlı toplantı salonu, bilgisayar odası, berber / kuaför çocuk parkı, lokal 50 kişilik kütüphane, okuma salonu 1000 m2 lik Çay Bahçesi, eğlence ünitesi ve benzeri hangi hizmet üniteleri varsa ayrıntılı yazılacaktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 512 63 42

0 (232) 512 86 97

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 Tire/İZMİR

Tire Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 55 TL 55 TL 65 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 40 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda 80 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 120 TL 135 TL
4 Kişilik Oda 160 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.