Menü Aç

Tirebolu Öğretmenevi Hakkında

Tirebolu Öğretmenevi, GİRESUN ili Çarşı Mh.Belediye Cad.No:141/1 TİREBOLU/GİRESUN adresinde yer alan 7 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Tirebolu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tirebolu Öğretmenevi Tirebolu ilçesi Samsun Trabzon otoyolu güzergahında bulunmakta olup,Gümüşhane,Erzurum,Trabzon,Samsun yollarının kavşak noktasındadır. Öğretmenevimiz Tirebolu şehir merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 300 m,/Trabzon havaalanına 90 km uzaklıktadır. Karadenizin doğal güzelliği bozulmayan tek ilçesidir. Deniz ve doğa ile iç içe olan ilçemizde 4-5 tane halk plajı bulunmakta olup, yaz mevsimlerinde plajlarda çadır kurulup tatil yapılabilmektedir. Bugün itibariyle ilçemize gelenler öğretmenevinde konaklama yapabilmekte olup, plajlara şehiriçi dolmuşla veya yaya olarak gidebilmektedirler.Tirebolu Öğretmenevi; 7 Odada 12 yatak kapasitesi ve 40 kişilik lokal bölümü ile hizmet vermekte olup, odalarda tv, internet ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 411 41 20

0 (454) 411 40 80

Çarşı Mh.Belediye Cad.No:141/1 TİREBOLU/GİRESUN

Tirebolu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 27.5 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 41.25 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 55 TL 60 TL
4 Kişilik Oda 100 TL 110 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.