Menü Aç

Tosya Ögretmenevi Hakkında

Tosya Ögretmenevi, KASTAMONU ili Karga Mah. Banka Sok. No: 1/3 Tosya/Kastamonu adresinde yer alan 5 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Tosya Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tosya Ögretmenevi Tosya merkezde Tosya Belediyesi karşısında, otobüs terminaline ve İstanbul Samsun D100 Karayoluna 2 km uzaklıkta hizmet vermektedir.Tosya Ögretmenevi lokal ve konaklama ünitelerinden müteşekkildir. Konaklama ünitesinde 5 oda ve 14 yatak bulunmaktadır. 24 saat sıcak su, uydu tv, kablosuz internet hizmetleri verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 313 10 54

0 (366) 313 57 52

Karga Mah. Banka Sok. No: 1/3 Tosya/Kastamonu

Tosya Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.