Menü Aç

Tunceli Ovacık Öğretmenevi Hakkında

Tunceli Ovacık Öğretmenevi, TUNCELİ ili Pulur Mah. Hükümet Konağı Cad. No:8 Ovacık Tunceli adresinde yer alan 14 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Tunceli Ovacık Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tunceli Ovacık Öğretmenevi ilçe merkezinde yer almakta olup, Gözeler Ziyaret yerine 3 km, Mercan Vadisine 5 km ve Tunceli merkeze 60 km uzaklıktadır. Tunceli Ovacık Öğretmenevi 1 tanesi süit 13 oda ile konaklama hizmeti vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (428) 511 25 43 0 (428) 511 30 80

0 (428) 511 22 64

Pulur Mah. Hükümet Konağı Cad. No:8 Ovacık Tunceli

Tunceli Ovacık Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Yönetmelik gereği paylaşımsız konaklamalarda boş yatak ücretinin %50'sinin alınması zorunludur.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (Banyosuz - Paylaşımlı) 11 TL 14 TL 20 TL
Oda Fiyatı (Banyosuz - Tek) 16.5 TL 21 TL 30 TL
Oda Fiyatı (Banyolu - Paylaşımlı) 12.5 TL 18 TL 25 TL
Double Oda Fiyatı (Tek Kişi) 20 TL 25 TL 35 TL
Double Oda Fiyatı (Eşli) 35 TL 40 TL 55 TL
Özel Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , ,

TUNCELİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.