Menü Aç

Turhal Öğretmenevi Hakkında

Turhal Öğretmenevi, TOKAT ili Celal Mah. Efkarlıoğlu Sok. No: 2 TURHAL adresinde yer alan 14 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Turhal Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Turhal Öğretmenevi; şehir merkezinde, Turhal Şehirlerarası Otobüs Terminaline 1 km, Tokat Havaalanına 40 km uzaklıkta olup, Yeşilırmak Nehrinin ve Turhal Kalesi yakınında hizmet vermektedir.Turhal Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 2si Double Yataklı, 2si Suit olmak üzere 13 Oda 31 Yatak Berber Bilgisayar Odası Konaklama Ünitesi Kütüphane, Okuma Salonu Lokal Oturma Salonu Yemek Salonu Kahvaltı Salonu Otopark Çok Amaçlı Salon (Toplantı, Seminer, Düğün Salonu Vb.) bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (356) 276 24 11

0 (356) 275 33 52

Celal Mah. Efkarlıoğlu Sok. No: 2 TURHAL

Turhal Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (2 Kişilik) 60 TL 70 TL 80 TL
Oda Fiyatı (3 Kişilik) 90 TL 105 TL 120 TL
Oda Kapama Fiyatı 45 TL 52,5 TL 60 TL
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Oda Fiyatı (2 Kişilik) 60 TL 70 TL 80 TL
Oda Fiyatı (3 Kişilik) 90 TL 105 TL 120 TL
Oda Kapama Fiyatı 45 TL 52,5 TL 60 TL

Etiketler : , , , , ,

TOKAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.