Menü Aç

Türkeli Öğretmenevi Hakkında

Türkeli Öğretmenevi, SİNOP ili Şehit Ferhat Gürel Sok.No:1 Türkeli/SİNOP adresinde yer alan 10 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Türkeli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Türkeli Öğretmenevi Sinop ilinin sahil şeridinde yer alan üç ilçesinden biri olan Türkeli, ilin batısında yer alır. Doğusunda Ayancık, batısında Kastamonu-Çatalzeytin, güneyinde Kastamonu-Taşköprü ilçeleri bulunmakta, kuzeyinde ise Karadeniz vardır.İlçeye 5 km uzaklıktaki Oyma yaka Köyü Güllüsu sahili, deniz banyosu için en güzel köşelerindendir. Öğretmenevimiz Denize 0 km mesafede yer almaktadır.Sinop merkeze 92 km uzaklıkta olup,otobüs terminaline 1 km uzaklıktadır.

Türkeli İlçesinin yazın nüfusunun gurbetçilerle ikiye katlaması nedeniyle keyifli festivaller ve etkinlikler düzenlenmektedir. Deniz kenarında sahip olduğu kumsalı nedeniyle çevre il ve ilçelerden misafir çekmektedir. Türkeli Öğretmenevi Hizmet üniteleri: 1i suit 10 oda ve 19 yatakla misafirlerine hizmet vermektedir. Lokal ve kahvaltı salonu yer almaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 671 24 42

0 (368) 671 24 42

Şehit Ferhat Gürel Sok.No:1 Türkeli/SİNOP

Türkeli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL TL

Etiketler : , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.