Türkeli Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Türkeli Öğretmenevi Tanıtımı

Türkeli Öğretmenevi Sinop ilinin sahil şeridinde yer alan üç ilçesinden biri olan Türkeli, ilin batısında yer alır. Doğusunda Ayancık, batısında Kastamonu-Çatalzeytin, güneyinde Kastamonu-Taşköprü ilçeleri bulunmakta, kuzeyinde ise Karadeniz vardır.İlçeye 5 km uzaklıktaki Oyma yaka Köyü Güllüsu sahili, deniz banyosu için en güzel köşelerindendir. Öğretmenevimiz Denize 0 km mesafede yer almaktadır.Sinop merkeze 92 km uzaklıkta olup,otobüs terminaline 1 km uzaklıktadır.

Türkeli İlçesinin yazın nüfusunun gurbetçilerle ikiye katlaması nedeniyle keyifli festivaller ve etkinlikler düzenlenmektedir. Deniz kenarında sahip olduğu kumsalı nedeniyle çevre il ve ilçelerden misafir çekmektedir. Türkeli Öğretmenevi Hizmet üniteleri: 1i suit 10 oda ve 19 yatakla misafirlerine hizmet vermektedir. Lokal ve kahvaltı salonu yer almaktadır.

Türkeli Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (368) 671 24 42
0 (368) 671 24 42

Şehit Ferhat Gürel Sok.No:1 Türkeli/SİNOP

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 10
Yatak Sayısı 19
Restoran Lokal Salon

Oda Özellikleri

SİNOP İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar