Menü Aç

Türkoğlu Öğretmenevi Hakkında

Türkoğlu Öğretmenevi, KAHRAMANMARAŞ ili İstasyon Mah. Atatürk Cad. Akasya Sok. No:7 Türkoğlu / Kahramanmaraş adresinde yer alan 10 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Türkoğlu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Türkoğlu Öğretmenevi Kahramanmaraş iline 20 km uzaklıkta olup Türkoğlu İlçe merkezinde yer almaktadır. Kahramanmaraş Havaalanına 25 km, Otogara 20 km mesafededir.İlçe merkezinin tek konaklama tesisidir.Göçmen kuşların konaklama ve geçit merkezlerinden olan Gavur Gölüne 5 km mesafededir. Türkoğlu Öğretmenevi 2 katlı olup zemin kat ve 1. katın 1/2 sini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kullanmaktadır. 1. katta idare odası, kütüphane /dinlenme salonu ve 50 kişilik lokal mevcuttur. 2. kat olan konaklama ünitemizde 10 oda 20 yatak mevcuttur. Odalarımızın 4’ü 1 kişilik, 2’si iki kişilik, 4’ü 3 kişiliktir

-

İletişim Bilgileri

0 (344) 618 12 06

0 (344) 618 10 16

İstasyon Mah. Atatürk Cad. Akasya Sok. No:7 Türkoğlu / Kahramanmaraş

Türkoğlu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 28 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 42 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 56 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

KAHRAMANMARAŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.