Menü Aç

Tuzlukçu Öğretmenevi Hakkında

Tuzlukçu Öğretmenevi, KONYA ili Orta Mah. Vatan Sok. Hükümet Cad. No:3/1 42290 Tuzlukçu/KONYA adresinde yer alan 6 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Tuzlukçu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tuzlukçu Öğretmenevi; şehir merkezinde olup, doğal veya yapay herhangi bir tarihi ve turistik yapıya yakınlığı söz konusu olmayıp 6 oda ve 10 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Tuzlukçu Öğretmenevi hizmet üniteleri; otel bölümü, oturma salonu, okuma salonu ve lokalden ibarettir.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 861 26 96

-

Orta Mah. Vatan Sok. Hükümet Cad. No:3/1 42290 Tuzlukçu/KONYA

Tuzlukçu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 15 TL 18 TL 22 TL
Suit Oda Kişi Başı 22 TL 22 TL 27 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 30 TL 36 TL 44 TL
Suit Oda 44 TL 44 TL 54 TL

Etiketler : , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.