Menü Aç

Uludere Öğretmenevi Hakkında

Uludere Öğretmenevi, ŞIRNAK ili Merkez Kale Mah. Cumhuriyet Cad. Uludere / Şırnak adresinde yer alan 19 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Uludere Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Uludere Öğretmenevi yeni binasında 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir. Kurumumuz ilçe merkezinde olup ile merkezine uzaklığı 50 km’dir. Odalarımızda 24 saat sıcak su ve internet bağlantısı mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (486) 351 22 23

-

Merkez Kale Mah. Cumhuriyet Cad. Uludere / Şırnak

Uludere Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 75 TL
Yatak Fiyatı (aylık konaklama) 10 TL 13 TL 15 TL

Etiketler : , , , , , ,

ŞIRNAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.