Menü Aç

Ulukışla Öğretmenevi Hakkında

Ulukışla Öğretmenevi, NİĞDE ili Alpağut Mah.İsmail Oğuz Cad.No:51 Ulukışla adresinde yer alan 11 oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Ulukışla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ulukışla Öğretmenevi; şehir merkezinde ilçe PTT ve Askerlik Şb. yanındadır. Tarihi Mehmet Paşa(Öküz Mehmet Paşa)Kervansarayı´na 100m mesafededir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 2i Süit 11 Oda kahvaltı salonu 1 çok amaçlı salon ve kütüphane mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (388) 511 22 50

0 (388) 511 27 61

Alpağut Mah.İsmail Oğuz Cad.No:51 Ulukışla

Ulukışla Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Grup odaları banyosuzdur.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Grup Odası Kişi Başı 15 TL 18 TL 22 TL
2 Kişilik Oda Kişi Başı 18 TL 22 TL 25 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 18.5 TL 22 TL 27 TL
2 Kişilik Oda 37 TL 44 TL 50 TL
Suit Oda 45 TL 50 TL 55 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

NİĞDE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.