Menü Aç

Ulus Öğretmenevi Hakkında

Ulus Öğretmenevi, BARTIN ili Kaldırım Mah.Hürriyet Cad. Uğur Mumcu Sok. Ulus Bartın adresinde yer alan 7 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Ulus Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ulus Öğretmenevi şehir merkezinde olup, ilçenin tek oteli olarak hizmet veriyor. İle uzaklığı 38 km olup terminalin yanındadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (378) 416 10 01

0 (378) 416 24 11

Kaldırım Mah.Hürriyet Cad. Uğur Mumcu Sok. Ulus Bartın

Ulus Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

BARTIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.