Menü Aç

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI] Hakkında

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI], İSTANBUL ili Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. No:32 Aşağı Dudullu-Ümraniye adresinde yer alan 7 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ümraniye Öğretmenevi hizmetini durdurmuştur.

Ümraniye Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu şehir merkezine 200 m, şehirler arası otobüs terminaline 4 km, havaalanına 20 km, boğaziçine 13 km uzaklıkta olup küçük ev ortamı sunan aile atmosferi veren tarihi bir yapıya sahiptir.

Ümraniye Öğretmenevi hizmet üniteleri; 7 Oda 21 Yatak, İdare Odası, 2 Adet Lobi, 50 Kişilik Lokanta Bölümü, 150 Kişilik Kış Bahçesi, 150 Kişilik Açık Çay Bahçesi, Mutfak, Çamaşırhane, Bayan Kuaförü, Otopark.

-

İletişim Bilgileri

- -

-

Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. No:32 Aşağı Dudullu-Ümraniye

Ümraniye Öğretmenevi [KAPALI] 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
TL TL TL
TL TL TL
TL TL TL
TL TL TL
TL TL TL

Etiketler : , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.