Menü Aç

Ünye Ögretmenevi Hakkında

Ünye Ögretmenevi, ORDU ili Kaledere Mah.Devlet Sahil Yolu İş Bankası Yanı Ünye/ORDU adresinde yer alan 8 oda ve 22 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Ünye Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ünye Ögretmenevi: Şehir merkezinde bulunmakta olup;devlet sahil yolu üzerinde ve deniz manzaralıdır. Kurmumuzda 24 saat sıcak su ve wirales bulunmaktadır. Kurumumuzun önünde bulunan bahçesi ile deniz arasından sadece yol geçmektedir. Öğretmenevimiz yemek salonu olarak kış mevsiminde Ünye Belediyesine ait bir salonu kullanılmakta;yaz mevsimi başladığında ise yemek servisimiz öğretmenevimizin bahçesinde sürmektedir. Öğretmenevimizde; 5 adet banyolu ve 3 adet banyosu ortak alanda olan odalarımızda 3 tanesi çift kişilik olmak üzere toplam 22 yatak bulunmaktadır. Kurmumuzda Haziran ayında başlayıp Eylül Ayı sonuna kadar kahvaltı verilmektedir. Ünye Ögretmenevi hizmet üniteleri: 1-Lokal 2-Bilgisayar Odası(günlük gazete okuma odası olarakta kullanılmaktadır) 3-Konaklama Ünitesi 4-yemek Hizmeti (sadece hafta içi öğle yemeği verilmektedir)

-

İletişim Bilgileri

0 (452) 323 94 49

0(452) 323 94 49

Kaledere Mah.Devlet Sahil Yolu İş Bankası Yanı Ünye/ORDU

Ünye Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 45 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 67.5 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 90 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 135 TL 135 TL
4 Kişilik Oda 140 TL 180 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ORDU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.