Menü Aç

Ürgüp Öğretmenevi Hakkında

Ürgüp Öğretmenevi, NEVŞEHİR ili Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp / Nevşehir adresinde yer alan 23 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Ürgüp Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Ürgüp şehir merkezinde 2 ayrı tarihi binadan oluşmaktadır (1908). Öğretmenevimiz Otogara 500 m mesafede, Tuzköy hava alanına 50 km ve Kayseri Erkilet havalimanına yalnızca 80 km uzaklıktadır. Osmanlı taş mimarisinin kemer yapılı örneklerinden olanÜrgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’da konaklarken Selçuklu ahşap tavanımızın gözlerinizi okşadığını yüksek tavanlı odalarımızda (4.30cm) kendinizi oldukça ferah hissedeceksiniz. Öğretmenevimiz Kapadokyanın merkezi sayılan Ürgüpte konum olarak da Eşsiz bir alanda bulunmaktadır.

Eşsiz konumu sayesinde: Yıkık ve harabe yapıların aslına sadık kalınarak restore edildiği evlerin ve konakların arasında dolaşırken kendinizi Osmanlı, Selçuklu, Roma ve Hitit dönemlerinde hissedeceksiniz. Göreme, Uçhisar, Paşabağları, Zelve, Avanos, Kızılırmak, Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, Kızıl Vadi ve daha adını sığdıramadığımız bir çok gezi alanına çok yakındır ve gezmesi kolaydır.Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu her anlamda Eşsiz bir konaklama yeridir. Güleryüzlü personelimizle, temiz, havadar, Ürgüp manzaralı odalarımızla ve tarihi dokusuyla kapadokya kültürünü tüm ayrıntılarıyla yaşayabileceksiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (384) 341 40 92

0 (384) 341 20 10

Temenni Mahallesi Ali Refik Caddesi Cami Kebir 2. Sokak No:5 Ürgüp / Nevşehir

Ürgüp Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Kişi Başı 46 TL 57.5 TL 69 TL
Suit Oda Kişi Başı 50 TL 62.5 TL 75 TL
Kahvaltı Kişi Başı 10 TL 10 TL 10 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
2 Kişilik Oda 92 TL 115 TL 168 TL
Suit Oda 100 TL 125 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

NEVŞEHİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.