Menü Aç

Üzümlü Öğretmenevi Hakkında

Üzümlü Öğretmenevi, ERZİNCAN ili Terzibaba Mah. Erzincan Cad. No:147 Üzümlü Erzincan adresinde yer alan 21 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , çok amaçlı salon da mevcuttur.

Üzümlü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Üzümlü Öğretmenevi; ilçe merkezine 3 km, İl merkezine 17 km,şehirlerarası otobüs terminaline 13 km, havaalanına 13 km uzaklıkta olup, her 15 dakikada bir il merkezine olan özel halk otobüsü seferleriyle ulaşımı her an kolayılıkla mümkün olan bir konumdadır. Üzümlü Öğretmenevi hizmet üniteleri; 24 yataklı otel odaları bölümü ve 150 kişi kapasiteli çok amaçlı salon mevcuttur. Odalar 5’i süit 21 Oda şeklindedir.

Üzümlü Öğretmenevi; temiz hava çeşitli meyve ve sebze bahçeleri, tatlı suyu adeta bir cenneti andırır. Görenler bayılır. Geldiklerine çok memnun kalırlar.

-

İletişim Bilgileri

0 (446) 411 24 11

0 (446) 411 24 15

Terzibaba Mah. Erzincan Cad. No:147 Üzümlü Erzincan

Üzümlü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Tek Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
Çift Kişilik Oda 25 TL 30 TL 35 TL
Suit Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Salon Fiyatı 300 TL 400 TL 400 TL

Etiketler : , , , , ,

ERZİNCAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.