Menü Aç

Uzunköprü Öğretmenevi Hakkında

Uzunköprü Öğretmenevi, EDİRNE ili Keşan Cad.No:41 Uzunköprü/EDİRNE adresinde yer alan 15 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Uzunköprü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Uzunköprü Öğretmenevi Keşan Cad. No:41 Uzunköprü adresinde hastanenin yanındadır. Uzunköprü Öğretmenevi 2 suit oda, 28 yatak kapasitesi, lokal ve lokanta bölümleri ile üyelerimize ve misafirlerimize hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (284) 518 24 11

0 (284) 513 83 13

Keşan Cad.No:41 Uzunköprü/EDİRNE

Uzunköprü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
Suit Oda 60 TL 70 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

EDİRNE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.