Menü Aç

Van Şişli Öğretmenevi Hakkında

Van Şişli Öğretmenevi, VAN ili Kazım Karabekir Mahallesi Vestel Kız Meslek Lisesi Karşısı İpekyolu / Van adresinde yer alan 74 oda ve 123 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Van Şişli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Van Şişli Öğretmenevi Şehir merkezinde; şehrin en işlek caddesinde yola sıfır mesafede, 100 araçlık otopark, 5000 metrekarelik bahçe, 200 kişilik restoran, 150 kişilik konferans salonu, 150 kişilik teras cafe, bay ve bayan kuaförü, yazlık çardak ve kamelyalarla hava alanına 6.5 Km, otogara 1,5 km yakın mesafesiyle başta tüm üyelerimizi, kamu personelimizin ve tüm halkımızın hizmetindedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 216 46 58

0 (432) 214 60 14

Kazım Karabekir Mahallesi Vestel Kız Meslek Lisesi Karşısı İpekyolu / Van

Van Şişli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 35 TL 40 TL 50 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 70 TL 80 TL 100 TL
Suit Oda 100 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.