Menü Aç

Varto Öğretmenevi Hakkında

Varto Öğretmenevi, MUŞ ili Aşağı Çarşı Muş Caddesi Kızılay Binası 49600 Varto adresinde yer alan 8 oda ve 19 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Varto Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Varto Öğretmenevi ilçe merkezinde hizmet vermektedir.İlçenin Muş a uzaklığı 56 km. dir.İlçemizde bulunan Hanşeref dağları üzerinde hamurpet adıyla krater göl bulunmaktadır. Güneşin doğuşunun en güzel izlenebildiği ve Urartu kalıntılarının bulunduğu Koğ Tepesi ilçemize 18 km uzaklıktadır. Varto Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1.Odalar – 4 oda banyolu – 4 oda banyosuz toplam 8 oda bulunmaktadır.. – Mevcut kapasite 19 yataktır. -Tüm birimlerde kablosuz internet erişimi vardır. 2.Lokal 3.Dinlenme Salonu Salonumuzda Öğretmenlerin kullanımına açık internet bağlantılı 2 adet bilgisayar bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (436) 711 35 70

-

Aşağı Çarşı Muş Caddesi Kızılay Binası 49600 Varto

Varto Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 12.5 TL 15 TL

Etiketler : , , , ,

MUŞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.