Menü Aç

Vezirköprü Öğretmenevi Hakkında

Vezirköprü Öğretmenevi, SAMSUN ili Fazıl Ahmet Paşa Mah.121 Sok.No:19 Vezirköprü/SAMSUN adresinde yer alan 11 oda ve 29 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Vezirköprü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Vezirköprü Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu şehir merkezinin en işlek noktasındadır.Ulaşım sorunu yoktur.Terminale 500 metre uzaklıktadır.Vezirler diyarı,kültürlere köprü vezirköprümüzde birçok tarihi eser ve doğal güzellikler vardır. Öğretmenevimiz bu güzelliklerin ortasındadır. Vezirköprü Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu hizmet üniteleri; 2’si suit 11 odası vardır.Ayrıca bilgisayar odası,kahvaltı salonu,kütüphane,okuma salonu,oturma salonu ve yemek salonu vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 647 24 11

0 (362) 647 27 67

Fazıl Ahmet Paşa Mah.121 Sok.No:19 Vezirköprü/SAMSUN

Vezirköprü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 25 TL 30 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 37.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 50 TL 60 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.