Menü Aç

Viranşehir Öğretmenevi Hakkında

Viranşehir Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Kışla Mahallesi E-90 Cad No:10 Viranşehir / ŞANLIURFA adresinde yer alan 25 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Viranşehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Viranşehir Öğretmenevi İpek yolu üzeride olup şehir merkezininin girişinde yer almaktadır. Otogar ve Şanlıurfa minübüs durağına 10 metre mesafededir. Mardin hava alanına 76 km. Şanlıurfa Gap hava alanına 125 km mesafededir.Viranşehir Öğretmenevi lokanta, kafeterya,lokal,erkek kuaförü,otopark gibi hizmet üniteleriyle konaklamak isteyen tüm misafirlerin güvenle konaklayabilecekleri hizmetler sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (414) 511 31 89

0 (414) 511 25 51

Kışla Mahallesi E-90 Cad No:10 Viranşehir / ŞANLIURFA

Viranşehir Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 35 TL 40 TL
Suit Oda Fiyatı 40 TL 60 TL 70 TL
Oda Kapama Fiyatı (2 Kişilik Oda) 45 TL 52,50 TL 60 TL
Oda Kapama Fiyatı (3 Kişilik Oda) 50 TL 60 TL 65 TL

Etiketler : , , , , ,

ŞANLIURFA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.