Menü Aç

Yahyalı Öğretmenevi Hakkında

Yahyalı Öğretmenevi, KAYSERİ ili 100. Yıl Mah. Kayseri Cad. No:44 YAHYALI adresinde yer alan 4 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Yahyalı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yahyalı Öğretmenevi şehir merkezinde bulunup,ulaşım sorunu bulunmamaktadır.24 saat sıcak suyu mevcut olup sadece konaklama ve lokal hizmetleri verilmektedir. Yahyalı Öğretmenevi Kapadokya ya 75 km, Yahyalı Kapuzbaşı Şelalelerine 60 km ,Derebağ şelalesine 8 km ve Kuş cenneti Sultan Sazlığına 25 km uzaklıkta bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (352) 611 2287

-

100. Yıl Mah. Kayseri Cad. No:44 YAHYALI

Yahyalı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 16 TL 17 TL 18 TL

Etiketler : , , , ,

KAYSERİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.