Menü Aç

Yalova Ögretmenevi Hakkında

Yalova Ögretmenevi, YALOVA ili Dereağzı Mevkii Tigem Yanı Liman Cad. YALOVA/MERKEZ adresinde yer alan 15 oda ve 30 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Yalova Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yalova Merkez Ögretmenevi şehir merkezinde, şehirlerarası otobüs terminaline 5km, İDO iskelesine 4km uzaklıkta, deniz kıyısına 100 metre mesafede olup plajlara yakın, deniz manzaralı, çınar ve çam ağaçları içinde nezih ve sakin bir ortamda hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin Hizmet Üniteleri; 1i Süit 15 Oda, Yemek Salonu, kuaför, çocuk parkı, otopark, lokal ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (226) 814 94 00 0 (226) 812 91 81

0 (226) 814 94 00

Dereağzı Mevkii Tigem Yanı Liman Cad. YALOVA/MERKEZ

Yalova Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 40 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 60 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 80 TL 90 TL
Suit Oda 90 TL 110 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

YALOVA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.