Menü Aç

Yayladağı Öğretmenevi Hakkında

Yayladağı Öğretmenevi, HATAY ili Kurtuluş Mah. Atatürk cad. No:14 Yayladağı/ HATAY adresinde yer alan 25 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Yayladağı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yayladağı Öğretmenevi; şehir merkezine 500 m, Yayladağı Gümrük kapısına 3 km, Türkiyenin en güney noktası Toprak Tutana 15 km uzaklıkta, Yayladağı baraj gölüne 5 km mesafede olup halkımıza hizmet vermektedir. Yayladağı Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i Süit 10 Oda Yemek Salonu oturma salonu 1 çok amaçlı salon çocuk parkı, otopark, spor salonu, lokal, kütüphane, okuma salonu protokol odası, mutfak, toplantı salonu, yemek salonu ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (326) 471 24 11

-

Kurtuluş Mah. Atatürk cad. No:14 Yayladağı/ HATAY

Yayladağı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 28 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 42 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 28 TL 30 TL 35 TL
3 Kişilik Oda 84 TL 90 TL 105 TL
Suit Oda 75 TL 85 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

HATAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.