Menü Aç

Yenice Öğretmenevi Hakkında

Yenice Öğretmenevi, ÇANAKKALE ili Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale adresinde yer alan 20 oda ve 43 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Yenice Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yenice Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Ulu önder Atatürk´ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda ilerleyecek bireyleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize laik-demokratik Cumhuriyetin sosyal kazanımlarını gösterecek bir öğretmenevi olmak. Öğretmenlerimizin sosyal kültürel talep ve ihtiyaçlarını karşılayan bir öğretmenevi olmak. Tüm eğitim camiasının gurur duyduğu bir kurumdur. Eğitimcilerin sosyal ve kültürel etkinliklerine destek veren bir öğretmenevi olmak. Evrensel düşünen, çağdaş bireyler yetiştirme gayreti içinde olan eğitimcilerin bir araya geldiği fikirlerinin tartıştığı ve bilgilerin paylaşıldığı bir ortam yaratmak. Kurum olarak bilim ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak ve eğitimcilerin de bu imkanlardan faydalanacağı ortam yaratmak. Kurumumuzun bir kültür ocağı haline gelmesini sağlamak kurumsal vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Yenice Öğretmenevi olarak misyonumuz; Ülkemize hizmette ana yapı taşlarından olan öğretmenlerimizin, çalışma saatleri dışında kalan zamanlarda meslektaşları ve yakınlarıyla; dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri, çağdaş, dinamik ve modern bir hizmet merkezi sunmak aynı zamanda da dahil olduğumuz işletmenin amaçları doğrultusunda birikimimizi üretim ve hizmete dönüştürmektir. Hizmet verdiğimiz alanlarda gelişmeleri takip ederek, öğretmenlerimize ve yakınlarına kaliteden ödün vermemek, Yenice Öğretmenevi’nin Türkiye´nin özlenen ve beklenen öğretmenevi olmasını sağlamak.

-

İletişim Bilgileri

0 (286) 474 30 56

0 (286) 474 30 56

Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale

Yenice Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı (Tek Kişi) 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda Fiyatı (Çift Kişi) 60 TL 75 TL 90 TL
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda Fiyatı (Tek Kişi) 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda Fiyatı (Çift Kişi) 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , ,

ÇANAKKALE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.