Yenifoça Öğretmenevi

Yenifoça Öğretmenevi, İZMİR ili Atatürk Mah. Eriş Sok. No:2 Yenifoça/Foça/İZMİR adresinde yer alan 57 oda ve 114 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Yenifoça Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yenifoça Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Büyük önder Atatürk´ ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda ilerleyecek bireyleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize hizmet vererek, öğretmenlerimizin birbirleri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını, sosyal ve moral ihtiyaçlarının karşılanmasını, olumlu ilişkiler içerisinde bulunmalarını sağlayarak, güler yüzlü personeliyle, kaliteli hizmetiyle, huzurlu bir ortamda üyelerimize ve miasafirlerimize hizmet vermektir.

Yenifoça Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Başta öğretmenlerimiz olmak üzere, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı personelinin, birbirleri ile kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmalarını, mesleki ve kültürel gelişmelerini, hizmet içinde ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamaktır.

Yenifoça Öğretmenevi web sitesi: http://yenifocaogretmenevi.meb.k12.tr

Bir önceki öğretmenevi olan Dicle Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Dicle ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yenifoça Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
30 TL
37 TL
45 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Yenifoça Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (232) 814 57 70 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • telefon cevap vermiyor ulaşamıyorum

    telefonunuz cevap vermiyor ulaşamıyorum09 Eylül 2014

Bir Cevap Yazın


2 + bir =

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.