Menü Aç

Yozgat Merkez Öğretmenevi Hakkında

Yozgat Merkez Öğretmenevi, YOZGAT ili Erdoğan Akdağ Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:147 adresinde yer alan 22 oda ve 42 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Yozgat Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yozgat Merkez Öğretmenevi 1983 yılında şehir merkezinde lokal faaliyeti verirken 1992 yılında mevcut bina ile hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut binamız şehir merkezinde olup şehir terminalinin yanında stadyumun karşısındadır.Yozgat Çamlık Milli Parkı ile karşı karşıya bulunmakta olup tarihi Saat Kulesi ve Çapanoğlu Camiine yürüyerek 5 dakika mesafededir. Yozgat Merkez Öğretmenevi hizmet ünitelerimiz: 3 suit , 2 double ,1 trible ve 16 single odası bulunmaktadır. Ünitelerimiz 2 Oturma salonu 1 Yemek salonu 1 Bilgisayar odası 1 Berber 1 Lokal 1 Çay bahçesi Çocul parkı Otopark.

-

İletişim Bilgileri

0 (354) 212 80 37

0 (354) 217 29 87

Erdoğan Akdağ Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:147

Yozgat Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Suit Odalar iki kişiliktir. Suit Odalarda Üç Kişi Kalmak İstenmesi halinde Suit Oda Fiyatı + üçüncü kişinin kimliğine göre yatak ücreti alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37 TL 45 TL 52 TL
Double Oda Kişi Başı 37 TL 45 TL 52 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 50 TL 60 TL 70 TL
3 Kişilik Oda 75 TL 90 TL 105 TL
Suit Oda 60 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

YOZGAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.