Menü Aç

Hakkari Yüksekova Öğretmenevi Hakkında

Hakkari Yüksekova Öğretmenevi, HAKKARİ ili Esen Tepe Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi.No:7 YÜKSEKOVA adresinde yer alan 27 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Hakkari Yüksekova Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yüksekova Öğretmenevi şehir merkezinde bulunmaktadır.Şehir merkezinde bulunduğu için ulaşımda araç kullanmaya gerek yoktur.Yüksekova Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1-Konaklama Ünitesi:2 suit oda olmak üzere toplam 27 oda 2-Yemek Salonu: 120 kişilik 3-Kafeterya Salonu:150 kişilik 4-Masa Tenisi Salonu: 2 Adet Masa 5-Kütüphane Odası: 30 Kişilik 6-Kuaför Salonu: 2 Adet 7-Yazlık Bahçe : 100 kişilik

-

İletişim Bilgileri

0 (438) 351 60 68

-

Esen Tepe Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi.No:7 YÜKSEKOVA

Hakkari Yüksekova Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , ,

HAKKARİ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.