Menü Aç

Yusufeli Öğretmenevi Hakkında

Yusufeli Öğretmenevi, ARTVİN ili Enverpaşa Cad.Halitpaşa İ.O yanı Yusufeli/ARTVİN adresinde yer alan 7 oda ve 13 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Yusufeli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Yusufeli Öğretmenevi; ilçe merkezinde olup il merkezine 100 km, şehirler arası otobüs terminaline 100 m,/ En yakın havaalanına 140 km uzaklıktadır. Dağ ve doğa turizmi ile ülkenin en zorlu rafting ve kano parkurunu barındıran ilçemiz aynı zamanda birçok kale ve kilise ile tarihi zenginliklerle de turistleri cezbetmektedir. İlçe merkezimizde 2 büyük otel 3 küçük otel,yayla otelleri ve pansiyonları ile turistlere hizmet vermektedir.Yusufeli Öğretmenevi olarak 1 müdür, 1 müdür yardımcısı,2 personel 7 oda ve 13 yatak ile 1 bilardo Salonu, 1 Okuma Salonu ,1 Kamelya ,1 Lokal ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (466) 811 24 11

0 (466) 811 26 10

Enverpaşa Cad.Halitpaşa İ.O yanı Yusufeli/ARTVİN

Yusufeli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 50 TL 55 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
Suit Oda 60 TL 65 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , , , ,

ARTVİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.