Menü Aç

Zeytinburnu Öğretmenevi Hakkında

Zeytinburnu Öğretmenevi, İSTANBUL ili Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:39 Zeytinburnu / İstanbul adresinde yer alan 35 oda ve 108 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Zeytinburnu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Zeytinburnu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Atatürk hava alanına karayolu ile 20 dakika, Feribot İskelesine ve Esenler Otogarına (trafik olmayan saatlerde) 15 dakika uzaklıktadır. Sahil yolu ve E-5 karayolu Zeytinburnu İlçesi sınırlarından geçmektedir. Ayrıca İstanbuldaki birçok üniversite ve hastanelere 15 dakikada ulaşmak mümkündür. Üniversite Hastaneleri, Sultanahmet, Topkapı Sarayı, Gülhane ve Eminönü gibi tarihi yerlere Tramvayla kolayca ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu toplu taşıma hizmetlerinden en çok yararlanılan merkezlerden biridir. Toplu ulaşım araçları ile İstanbul’un her noktasına şehirler ve ülkeler arasında ulaşımı sağlayan merkezi yerlere misafirlerimiz en kolay şekilde kurumumuzdan ulaşabilirler. Temiz, konforlu açık büfe kahvaltılı Zeytinburnu Öğretmenevi otelimizde uygun fiyata konaklayabilir; restoran ve diğer bölümlerden yararlanabilirsiniz.

Zeytinburnu Öğretmenevi Atatürk hava alanına karayolu ile 20 dakika, Feribot İskelesine ve Esenler Otogarına (trafik olmayan saatlerde) 15 dakika uzaklıktadır.

Bağcılar – Kabataş Tramvay Hattının (T1) Akşemsettin Durağında (Bağcılar İstikametinden geliyorsanız Mitahatpaşa Durağını da kullanabilirsiniz) inip, Rauf Denktaş Caddesi üzerinden Zeytinburnu Hükümet Konağı yönüne yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 415 45 97

0 (212) 415 45 98

Beştelsiz Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:39 Zeytinburnu / İstanbul

Zeytinburnu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 60 TL 70 TL 80 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 TL 140 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.