Menü Aç

Zile Öğretmenevi Hakkında

Zile Öğretmenevi, TOKAT ili Şeyhali Mah. Sultanahmet Cad. No:2 60400 Zile/TOKAT adresinde yer alan 12 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Zile Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Zile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Konaklama bölümünde 12 odada toplam 21 yatak bulunmaktadır. Konaklama bölümü 2015 yılı kasım ayı itibariyle yenilenmiş odalarımızda 24 saat sıcak su, uydu sistem led tv, kablolu kablosuz internet, klima, mini bar, standarttır. Kahvaltı ve yemek salonumuz mevcut olup sabah kahvaltısı ve öğle yemeği tabldot olarak verilmektedir. Özel günler için salonlarımız kiraya verilmektedir.

Zile Öğretmenevi şehir merkezine 500 metre, otogara 1 km uzaklıktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (356) 317 24 11

0 (356) 317 15 21

Şeyhali Mah. Sultanahmet Cad. No:2 60400 Zile/TOKAT

Zile Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Double Oda 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , , ,

TOKAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.