Menü Aç

Zonguldak Merkez Öğretmenevi Hakkında

Zonguldak Merkez Öğretmenevi, ZONGULDAK ili İncivez Mah. Milli Egemenlik Cad. Kozlu sahil yolu no:146 adresinde yer alan 40 oda ve 80 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Zonguldak Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Zonguldak Merkez Öğretmenevi şehir merkezine 1.5 km uzaklıkta, Zonguldak İstanbul kara yolu üzerindedir. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi kampüsünün hemen sınırında, şehrin tek büyük alışveriş merkezinin 100 metre yakınındadır. Şehirler arası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta olup yürüyerek 5-10 dakikada ulaşabilirsiniz. Yeni hizmet binamız denize sıfır olup eşsiz bir manzaraya sahiptir.

Zonguldak Öğretmenevi hizmet üniteleri; 5 Süit odası 35 çift kişilik odası 250 kişilik restoranı 300 kişilik kafeterya ve bahçesi 250 kişilik konferans salonu 100 kişilik çok amaçlı salonu 100 araçlık otoparkı 80 kişilik özel toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (372) 257 79 11 0 (372) 257 18 00

0 (372) 257 12 13

İncivez Mah. Milli Egemenlik Cad. Kozlu sahil yolu no:146

Zonguldak Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 60 TL
- . -

Etiketler : , , , , , , ,

ZONGULDAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.